Siparişim ne zaman kargoya verilir?

 

Verilen siparişler bir sonraki teslimat gününde (1-3 iş günü) kargoya teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar, resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününde  kargoya teslim edilir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz, e-posta yoluyla size iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra üye hesabınız bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri de rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

Tarafınıza e-posta iletilen kargo takip numaranız ile Kargo’nun “Gönderi Takibi” bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili, paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur.

Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise durum tutanağının Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda antikobjeler.com + antikobjeler.com.tr Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.